GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Go Repair to centrum serwisowe smartfonów i laptopów. Jest to miejsce, do którego można się udać w przypadku problemów z zalanym urządzeniem. W serwisie można także z powodzeniem naprawiać iPady. Pomoc tego punktu może być nieoceniona szczególnie dla firm, gdy urządzenie służbowe zostanie zalane wodą. Pracownicy firmy Go Repair służą pomocą w przypadku problemów z pękniętymi ekranami — najczęstszą przyczyną awarii telefonów komórkowych.

Popularne marki urządzeń
Go Repair oferuje usługi serwisowe dla smartfonów i laptopów popularnych marek, takich jak Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo i Apple. Pracownicy już od jakiegoś czasu zajmują się elektroniką - mają więc duże doświadczenie w tej dziedzinie. Mimo to wciąż zdobywają wiedzę i poszerzają znajomość nowinek technologicznych. Pracownicy firmy Go Repair doskonale opanowali również nowoczesne modele. Świadczą usługi dla firm i zapewniają udaną współpracę i dobry kontakt.

Firmowy blog tematyczny
Na blogu firmowym Go Repair można znaleźć wiele interesujących tekstów. Dostarczają one użytkownikowi przydatnych odpowiedzi dotyczących użytkowania laptopów i najczęściej występujących w nich usterek. Można przeczytać, jak wyczyścić smartfon z bakterii i brudu, który codziennie gromadzi się na jego powierzchni. Teksty są napisane przystępnym językiem, zawierają solidną dawkę faktów i ciekawych wskazówek.

Informacje o firmie Go Repair
Korzystanie z usługi Go Repair daje możliwość aktualizowania informacji o naprawach. Dostarczenie smartfona do centrum serwisowego może odbyć się bez wychodzenia z domu i w wygodny sposób - wystarczy kliknąć tę zakładkę, dobrze zabezpieczyć urządzenie i przekazać je kurierowi. Dobrze jest wiedzieć, że serwis przed wysłaniem tabletu już działa za każdym razem, gdy jest on testowany. Daje to gwarancję, że naprawa została przeprowadzona pomyślnie. Warto się o tym przekonać i osobiście sprawdzić jakość usług świadczonych przez firmę Go Repair.
Wyświetleń: 370
Komentarze