Monika Schwertner Process Coach
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: +48 660 512 986
Strona www: https://monikaschwer...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Chcesz zapisać się na szkolenie menedżerskie? Interesuje Cię coaching biznesowy? Twojej uwadze polecamy kompleksową ofertę zajęć prowadzonych przez Certyfikowanego Coacha ICC Monikę Schwertner. Poznaj dostępne opcje szkoleń i kursów i wybierz propozycję dla siebie!

Monika Schwertner o sobie

W tym miejscu chciałabym się krótko przedstawić i przekonać Cię, że współpraca ze mną zwiększy Twój osobisty potencjał i pomoże odkryć drzemiące w Tobie pokłady możliwości. Przez lata byłam zawodowo związana z branżą Human Resources. Pracowałam w wielu, dużych organizacjach jako dyrektor i członek zarządu. Zebrane doświadczenie wykorzystuje w pracy z menedżerami chcącymi doskonalić swoje umiejętności przywódcze (szkolenia menedżerskie), a także osobami prywatnymi poszukującymi balansu między życiem zawodowym, a rodzinnym.

Prowadzę specjalne warsztaty oraz sesje coachingowe dla kobiet biznesu. Oferuje także wsparcie w zakresie consultingu w takich obszarach jak: employer branding, zarządzanie wynagrodzeniami, rekrutacja oraz szkolenia i rozwój. W swoim portfolio mam współpracę z wieloma międzynarodowymi korporacjami takimi jak: Alexander Mann Solutions, UBS, ABB, NBC Universal czy Delphi.

Za współpracą ze mną przemawia także kompleksowe wykształcenie, potwierdzone licznymi certyfikatami. Przytoczę tutaj tylko kilka. Jestem Certyfikowanym Coachem International Coach Federation (poziom PPC), Certyfikowanym Nauczycielem Mindfulness oraz absolwentką MBA. Stawiam na ciągłe samodoskonalenie - zawsze poszukuję okazji do podnoszenia swoich umiejętności, uczestnicząc w różnego typu kursach i szkoleniach z obszaru coachingu, rozwoju osobistego czy biznesowego.

Zachęcam do zapoznania się z terminarzem nadchodzących warsztatów. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i udzielę Ci szczegółowych informacji dotyczących programu. Jeśli chcesz, żebym zainspirowała Twój zespół i wystąpiła z prezentacją w Twojej formie, pisz na marketing@monikaschwertner.pl.

Wyświetleń: 692
Komentarze