Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Global z Wrocławia to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży paneli grzewczych oraz promienników podczerwieni, popularyzując tym samym nowoczesną technologię ogrzewania podczerwienią. Polega ona na konwersji energii elektrycznej w falę cieplną, która skierowana jest precyzyjnie do obiektów i osób, a nie ogrzewa po drodze powietrza, przez co straty cieplne są mniejsze, a właściwie nie dochodzi do nich wcale. Z tego powodu ogrzewanie podczerwienią jest dużo korzystniejsze: tańsze i bardziej efektywne. Natychmiast po uruchomieniu urządzenia grzewczego spełnia ono swoją funkcję na pełnej wydajności - nie trzeba czekać, aż się nagrzeje. Za pomocą termostatu można swobodnie sterować poziomem temperatury i to niezależnie od siebie w różnych pomieszczeniach domu czy mieszkania (o ile oczywiście w każdym z nich zamontowaliśmy termostat).

W sklepie internetowym firmy Global możemy zakupić kompletny zestaw do ogrzewania podczerwienią: panele grzewcze, promienniki ciepła, termostaty do regulowania temperatury. Oprócz wysokiej jakości produktów pracownicy firmy oferują nam także usługę montażu - zawiera ona nawet zmiany w instalacji elektrycznej, gdyby okazały się potrzebne. Możemy również liczyć na fachową poradę i rozwianie wszelkich wątpliwości, jeśli jesteśmy laikami w temacie ogrzewania podczerwienią.

Od 2017 roku firma Global jest w posiadaniu certyfikatu TÜV Rheinland, który obiektywnie i oficjalnie potwierdza wysoką jakość jej produktów oraz bezpieczeństwo. To dowodzi tego, że temu producentowi paneli grzewczych i promienników podczerwieni można w stu procentach zaufać. Dodatkowym faktem, który przemawia za wyborem firmy Global jest fakt, że eksportuje ona swoje towary do różnych krajów europejskich (m.in. do Niemiec, Francji, Holandii, Włoch, Hiszpanii), gdzie również posiada grono zadowolonych klientów. W celu zaznajomienia się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową firmy, a w przypadku dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wyświetleń: 800
Komentarze