Które kultowe urządzenia od Apple wybrać?

1. Macbook Pro

Jest to bez wątpienia najsilniejszy laptop, jaki znajduje się w ofercie firmy Apple. Wybierać można między wersją 13” oraz 15”. Pochodząca z Kalifornii firma ma do zaoferowania naprawdę szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o konfigurację sprzętu. Ci, którzy mają najbardziej wygórowane wymagania mogą postawić na model wyposażony w 4 – rdzeniowy procesor z 16 GB pamięci RAM. Pamięć masowa to w tym wypadku nawet 1TB. Są to jedynie wybrane cechy, które większość nowych użytkowników zauważa na samym początku. Po włączeniu komputera, otrzymujemy dostęp do mnóstwa nowych aplikacji, które powstały z myślą o systemie OS X. Są one od razu gotowe do użytku.

2. iPad

Rodzajów tego rodzaju urządzeń jest naprawdę mnóstwo. Różnice dotyczą między innymi wielkości ekranu oraz ilości pamięci. Co istotne, każdy producent tabletów robi wszystko, aby oferowane przez nich urządzenia cechowały się tak wysoką sprawnością, jak właśnie firma Apple. Dlaczego tak się dzieje? Ipad to urządzenie przede wszystkim niezwykle wygodne w użyciu. Pisanie na nim dziesięcioma palcami nie sprawia żadnego problemu. Wystarczy obrócić ekran w poziomie. Aplikacje tu pojawiające się są identyczne jak te na iPhonie oraz Macbooku. Dzięki temu osoba korzystająca z akcesoriów firmy Cupertino może natychmiast poczuć się jak w domu.

3. iPod

Każdy, kto jest fanem muzyki doskonale wie o co chodzi. Ipod to produkt firmy Apple, który znany jest niemalże od samego początku. Steve Jobs robił wszystko, aby oferowane przez niego sprzęty były nie tylko praktyczne, ale również by prezentowały się naprawdę dobrze. Dzisiaj dostępne są również naprawdę małe modele takie, jak Ipod Nano oraz Shuffle. Chętnie stawiają na nie biegacze. Nie można zapominać również o większych modelach – Clasid oraz Touch – które pozwalają na przechowywanie niemalże nieograniczonej ilości muzyki.

Obecnie firma Apple nie przykłada już tak dużej wagi do iPodów. Wszystko za sprawą intensywnego rozwoju smartfonów oraz innego rodzaju urządzeń mobilnych.Tim Cook, który jest obecnie prezesem zarządu koncentruje się przede wszystkim na aplikacji Apple Music. Umożliwia ona stały dostęp do muzyki świata. Obecnie, gdy do szybkiego Internetu mamy naprawdę bardzo łatwy dostęp, za niespełna 5 euro możemy zgodnie z prawem słuchać tego, na co tylko mamy ochotę i to niezależnie od tego gdzie się znajdujemy i jakiego rodzaju urządzenia firmy Apple używamy.

4.iMac

To sprzęt, który przeznaczony jest dla osób naprawdę bardzo wymagających. Sprawdzi się również w przypadku osób, które potrzebują tradycyjnego komputera stacjonarnego. Każdy grafik marzy o 27 – calowym monitorze 4k.

Pamięć 3TB jest naprawdę bardzo ciężko zapełnić. Wszystkie pozostałe elementy można bez żadnych problemów rozbudować. Komputer ten cieszy się szczególną popularnością wśród grafików oraz architektów.

5.iPhone

Ktoś jeszcze pamięta stare smartfony, które miały tradycyjne klawisze? Pojawienie się pierwszego iPhona sprawiło, że zmianie uległo naprawdę wszystko. Samsung, Huawei oraz LG – tak naprawdę wszystkie są do siebie bardzo podobne. Jest to dzieło oczywiście firmy Apple, która postawiła na dotykowe ekrany.

iPhony cechuje także naprawdę solidne wykonanie. Do tego dochodzi doskonałej jakości wyświetlacz Retina. Są to kultowe urządzenia przeznaczone nie tylko dla hipserów. Sprawdzają się w przypadku wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości urządzenia multimedialnego.

6.Apple Watch

Osoby aktywne z pewnością ucieszą się ze specjalnego gadżetu – zegarka, który okazuje się być nie tylko klasycznym zegarkiem, ale również narzędziem, które przeznaczone jest do błyskawicznego przekazywania oraz odbierania informacji. Wszystkie powiadomienia z innych urządzeń oraz od osób znajomych będą na nim widoczne. Udzielenie na nie odpowiedzi będzie możliwe bez konieczności wyciągania telefonu bądź sięgania po komputer. Apple Watch doskonale monitoruje również prowadzone treningu. W efekcie o kondycję można dbać jeszcze efektywniej. Producenci zadbali o naprawdę szeroki wybór pasków. Wybierać można również między różnymi obudowami.

Źródło:
https://sprawdzonyserwisant.pl/popularne-kategorie